HIRDETÉS: 2017. június 25.

Jövő vasárnap Péter-fillér gyűjtés lesz. A Péter-fillérek a Szentszék karitász jellegű kiadásait támogatják. Előre is köszönjük a Testvérek nagylelkűségét.

Az elsőáldozásról készült CD-k átvehetők a sekrestyében.

A július 26-30. közötti jubileumi nagytáborhoz kapcsolódóan köszönjük az egyéni és közösségi feladatvállalásokat, és az eddigi adományokat. A friss információkért a jelentkezők és érdeklődők kövessék a tábor honlapját: gellerttabor.blogspot.hu címen, ami a plébánia megújult honlapjáról is elérhető. Korlátozott számban elfogadunk még jelentkezéseket a hittanos altáborba is, jelentkezési lap hátul megtalálható.

Szeretettel várom azok jelentkezését, akik templombúcsúnkhoz kötődően 3 napra erdélyi személyeket tudnának fogadni otthonaikba.

Az Uránia moziban július 1. (szombat) 10.30-kor vetítik a Placid atya – filmet.

Vélemény, hozzászólás?