Változások az ünnepek előtt és után

A karácsony és a téli szünet kapcsán ünnepi miserend szerint zajlanak a szertartások, és sok közösségi programban is változás várható. Ezeket a plébánia naptárában nyomon követhetőek, de itt is olvasható róla egy összefoglaló:

Az Anyák klubja 18-án lesz megtartva. A Karitász januári találkozója elmarad, mert Újévre esik. A Szent Mónika Közösség december 25-i alkalma elmarad. Ugyancsak elmarad a december 21-i és 28-i Kályhaklub illetve a december 21-i Biblia óra. Nem tartják meg a Cermine Celebrat és a Szent Gellért Énekkar 25-i és január 1-i próbáit. A gitáros mise pedig 31-e helyett 30-án (szombaton) lesz. A Családos hittan és a Fokolare közösség programjainak időpontja nem változik.

A téli szünetben nem lesz Gellért Varroda Tanoda, felnőtt katézis és cserkészfoglalkozás.

 

Vélemény, hozzászólás?