Szentségimádás iskolája

Szentségimádás iskolájába hívunk a Kelenföldi Szent Gellért Templomba a 2020-ban Magyarországon megrendezésre kerülő Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve.

“Mester, taníts minket imádkozni!” – kérték Jézust a tanítványok. Az imádság, az Istennel való kommunikáció, a vele való kapcsolat ma sem könnyű. Olykor nehezen halljuk meg Jézus szavát, pedig vágyunk az Ő vezetésére, az Ő közelségére. Az elmúlt évtizedben a Szentségimádás Iskola 12 alkalmán világszerte sokan, fiatalok és idősebbek tapasztalták már meg az ima örömét, a Jézussal való találkozás élményét, és élték tovább a tanultakat a mindennapjaikban.

Péntek esténként találkozunk 19:30-tól 21:00-ig:

2018. febr. 2, 9, 16, 23, márc. 2, 9, 16, 23, ápr. 6, 13, 20, 27-én.

Jelentkezésedet várjuk az alábbi jelentkezési lapon vagy a sekrestyében, és a Templomunk főbejárata közelében elhelyezett jelentkezési lapokon.

Jelentkezési határidő: 2018. január 28.

Vélemény, hozzászólás?