Dicsőítő szentségimádás

Tűz és Fény / Fire & Light dicsőítő szentségimádás lesz február 26-án templomunkban.

Ha Istent dicsőítjük, belépünk jelenlétébe. Ha engedjük, Jézus még mélyebben belép a mi életünkbe; és átölel, felemel, megtisztít, meggyógyít, megszabadít. Mert Isten JÓ!

Gyere el! Tapasztald meg! Hívd el barátaidat, ismerőseidet!

Egy tanúságtétel a múltkori alkalomról: “Ma este voltam először az általatok szervezett Szentségimádáson. Nagyon vártam, készültem. Az első perctől sírtam, annyira megérintett Isten jelenléte. Az első dalnál olyan bizsergető meleget ereztem mintha valaki átkarolna. Életemben először fizikailag is éreztem Isten szerető közelségét. 2 óra színtiszta Mennyország volt nekem.”

Február 26., hétfő 19:00 Kelenföldi Szent Gellért Plébánia, 1115 Budapest Bartók Béla út 149.

Zenei szolgálat: Te Deum Zenekar

Csatlakozz az eseményhez a facebookon is.

Vélemény, hozzászólás?