Elmarad az ihletett koncert

Szeptember 22-ére meghirdetett koncert elmarad.

Egyedi, utánozhatatlan karakterű énekművész. Egyesíti a természetes őstehetséget és a magasrendű képzettséget, valamint karvezetőként ill. zenetudósként a műveltséget, utóbbira támaszkodva koncertjei szervezésében, zenekarok kialakításában, műsorok összeállításában, kutatásban (pro)aktívan vesz részt.
Görög katolikus énekes papok leszármazottjaként dokumentáltan 14. generációs énekművész.
Tagja a Magyar Nemzeti Énekkarnak és rendszeresen lép fel szólistaként is.
Az Ihletett Koncertek sztárszólistája.
Wagner született Brünhildájának, de éppúgy elsőrangú Bach áriaénekesnek tartják. Szakrális művek előadása terén unikális, ugyanakkor más, sokféle és sokoldalú műfajok és stílusok énekeit is éppoly örömmel és szépséggel interpretálja.

Vélemény, hozzászólás?