Világméretű szentségimádás

Jézus Krisztus a kezdet és a vég, az Alfa és az Omega, a világmindenség Királya, aki jelen van az Oltáriszentségben. Őt fogjuk dicsőíteni 24-én, Krisztus Király előestéjén 17-18 óráig templomunkban. Ha Jézus a Te Királyod is, akkor tarts velünk! Csatlakozz te is közösségünkhöz.

<< csatlakozom >>

Erre az ünnepre készülve 2018. november 24-én, Krisztus Király előestéjén ismét világméretű szentségimádásra hívunk mindenkit.

Ez esemény facebook oldala: www.facebook.com/events/1963949457031376/

Egy éve harmincezren imádkoztunk 18 országban, 840 helyszínen.

Ha Jézus a Te Királyod is, akkor tarts velünk! Segíts a szentségimádás létrejöttében a plébániádon, közösségedben, és jelentkezz a corpusdomini.iec2020.hu oldalon, vagy csatlakozz ugyanitt egy helyszínhez.

Bízunk benne, hogy veled együtt idén még többen fogjuk együtt imádni a világmindenség Királyát, Jézust.

Itt találod a tavalyi alkalom beszámolóját.

Vélemény, hozzászólás?