Karácsonyi oratórium IV-VI

Január 27-én (vasárnap) 19.30 J. S. Bach: Karácsonyi oratórium IV-VI kantátája csendül fel a Szent Gellért-templomban. J. S. Bach művét az Ars Nova Sacra énekegyüttes adja elő.

Vezényel: Cser Miklós

A kórust számos különböző szakma képviselői alkotják, de több évtizedes zenei tapasztalattal, magas zenei képzettséggel is rendelkeznek. Orvosok, jogászok, közgazdászok, tanárok és más értelmiségiek alkotják ezt a közösséget, melynek legfontosabb összetartó ereje a zene feltétlen szeretete és az az áldozatkészség, mely képes a tagok személyes igényeit, érdekeit alárendelni egy magasabb célnak, művészeti minőséget képviselő értékteremtésnek.

Jelezze facebook eseményünk, ha eljön! Hívja meg ismerőseit is!

https://www.facebook.com/events/377718096135134/

Vélemény, hozzászólás?