Biciklitúra

Szeretettel hívunk Benneteket a szokásos tavaszi plébániai kerékpártúrára! A szokott, bevált útvonalon, végig kerékpárúton és nagyon szép környezetben kerekezünk.

A kerekezés nem lesz nehéz, 6 éves kortól mindenki bírja, a kisebbeknek valamilyen szállítóeszköz javasolt.

Találkozó 2018.05.11. szombat reggel 8:30-kor a Szent Gellért-templom előtt. 

Onnan lemegyünk a Szerémi út mellé, majd a Duna partján tekerünk a déli M0 hídig kerékpárúton. Azon átmenve (a felújítás alatt szűkösen, de át lehet jutni) a Csepel-sziget Duna-menti oldalán megyünk a végpontig, ide.

Itt egy bográcsos ebéd lesz, ezt a lehetőséget előre is köszönjük Orsinak és Kálmánnak!

Természetesen aki nem tud kerekezni, de velünk lenne, az jöjjön a végponthoz autóval, akár az ebéd előkészítésében is lehet segíteni! 😉 A kerékpárosok kb. 12:30-13:00 között érnek oda, és 14:15-14:30 között indulnak vissza.

Jó állapotú és kellően felszerelt kerékpár, sisak, szendvics és folyadék legyen mindenkinél!

A részvételi szándékot kérjük jelezzétek mihamarabb EZEN A LINKEN (család és létszám megadásával)!