Forráspont!

2019. szeptember 21-én 14:00-tól 20:00 óráig lesz a Forráspont nevű ifjúsági “mini Eukarisztikus kongresszus”.

Az eseményen a Szent Gellért Plébánia fiataljai közösen vesznek részt.

A Forráspont a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus előkészítő programja, ahol ráhangoló tanúságtételek, majd a találkozó csúcsa és forrása szentmise és szentségimádás is lesz. A 15 és 30 év közötti fiatalok számára megrendezésre kerülő eseménynek a BOK Csarnok ad majd helyet (1146 Budapest, Dózsa György út 1.) A program itt olvasható.

Ízelítő a tavalyi Forráspontról

Elegendő jelentkezés esetén a csapat 12:45-kor közösen indul a plébániáról tömegközlekedéssel.

Kérjük, hogy ezen az űrlapon jelezd jelentkezési szándékodat szeptember 13-ig. Ha további kérdésed van, vagy csak személyesen szeretnél beszélni az eseményről akkor keresd bizalommal a Mikó Gábort a (06 30) 565-8346-os számon.