Nyári minimagazin

Honlapunk ritkábban frissül a nyár folyamán, ezért pár érdekes, hasznos dolgot szedtünk össze itt.

A Balaton északi és déli partjának nyári miserendje 2020

Az előző évek hagyományaihoz híven 2020-ban is közöljük a Balaton környéki településeken található templomok nyári miserendjét. A táblázat néhány távolabbi, turisztikai szempontból jelentős helység (Sümeg, Veszprém, Zirc, Hévíz, Zalakaros) misézési rendjét is tartalmazza. A miserendben szereplő katolikus templomok helyét feltüntettük egy balatoni templomtérképen.

Könyvtár

Honlapunk új szolgáltatással bővült. A könyvtár a menüsor jobb szélén érhető el. Vagy itt.

Járványügyi szabályok

A jelenleg érvényben lévő járványügyi szabályok itt olvashatók.

Vakáció

Búcsú

Július 19-én elbúcsúzott Zsolt atya a templomtól. Köszönjük 4 éves munkáját. Képek itt vannak.

Vásárok

A nyár folyamán a vásárok 16 és 16:30 között kerülnek megtartásra. Augusztusban lesz egy kis leállás is. Köszönjük hogy továbbra is a termelőktől vásárolnak! Érdemes figyelni a szezon jellegű vásárokat is. Rendelés és részletek: veddegyutt.hu