Családos közösség

Legfőként pedig szeressétek egymást, mert ez a tökéletesség köteléke. Kol 3,14

Plébániánkon több, 2002 óta él a családosokat összefogó közösség. A havi hittanokon, közös programjainkon (mint családos keresztút, szentségimádás, bicikli túra, családos nyaralás) keresztül élőbb kapcsolatot tudnak fenntartani az Úrral, egymással, plébánosunkkal és a káplán atyával a házaspárok, családok. A rendszeres havi családos hittanon sokat gazdagodunk, hitben erősödünk egymás tapasztalatait, megosztásait hallva, együtt imádkozva, egymást egyre jobban megismerve. A hittanra járó házaspárok túlnyomó része aktív tagja más, a plébániánkon lévő közösségnek is, részt vesznek különböző szolgálatokban, plébániai feladatokban, programokban.

Összejövetelek időpontja és helye 2020/21-ban: Minden hónap 2. vasárnapján 16:00-tól 18:00 óráig között az online térben.

2020. december 13. 16-18h
2021. január 10. 16-18h
2021. február 14. 16-18h

A közösség nyitott, új családok jelentkezését várjuk! Csatlakozáshoz, írjon levelet a csalados-l+subscribe@googlegroups.com címre!

Fontos feladatának tekinti a közösség új családok megszólítását, a plébániai életbe való bevonását is. Szeretettel várunk minden családot, aki a plébániához tartozik, ill. kapcsolódik bármilyen szálon!