Házas esték

Plébániánkon több, mint 12 éve létezik a családosokat összefogó közösség. A havi hittanokon, közös programjainkon (mint családos keresztút, szentségimádás, bicikli túra, családos nyaralás) keresztül élőbb kapcsolatot tudnak fenntartani az Úrral, egymással, plébánosunkkal és a káplán atyával a házaspárok, családok. A rendszeres havi családos hittanon sokat gazdagodunk, hitben erősödünk egymás tapasztalatait, megosztásait hallva, együtt imádkozva, egymást egyre jobban megismerve. A hittanra járó házaspárok túlnyomó része aktív tagja más, a plébániánkon lévő közösségnek is, részt vesznek különböző szolgálatokban, plébániai feladatokban, programokban.

Összejövetelek időpontja és helye 2019/20-ban: A következő időpontokban 20:30-tól 22:00 óráig között a plébánia nagytermében.

• 2019. szeptember 19.
  • október 17.
  • november 21.
  • december 12.
  • 2020. január 23.
  • február 20.
  • március 19.
  • április 23.
  • május 21.

Fontos feladatának tekinti a közösség új családok megszólítását, a plébániai életbe való bevonását is. Szeretettel várunk minden családot, aki a plébániához tartozik, ill. kapcsolódik bármilyen szálon!