„Kiút” lelkigondozói szolgálat

Templomunkban Krisztus-központú keresztény lelkigondozói szolgálat működik Riszterer Zsuzsannával.
A szolgálat mindenki számára nyitott és ingyenes, aki vágyik egy meghitt, bensőséges beszélgetésre.

“Szentlélek az, aki felébreszti a tökéletes válasz vágyát;  Ő irányítja e vágy növekedését, érlelve a pozitív választ és támogatva hűséges megvalósítását; Ő alakítja a meghívottak lelkét, amikor a tiszta, szegény és engedelmes Krisztushoz hasonlóvá formálja és ösztökéli, hogy elsajátítsa az Ő küldetését.” (Szent II. János Pál pápa)

Mi a szolgálat “menetrendje”?

A telefonos vagy személyes kapcsolatfelvételt időpontegyeztetés követi, ezután a könyvtárszobában történik a találkozás a megbeszélt időpontban. A beszélgetést imádkozás és az első alkalommal ismerkedés előzi meg. Egy alkalom 90 perces és változóan, hetenként, kéthetenként, illetve havonta történik.

A beszélgetésekre időpont egyeztetés szükséges.
Telefon: 06-20/374-9019