Miserend

Szent Gellért-templom
(Bp., XI., Bartók Béla út 149.)

Vasárnap és ünnepnapokon

9.00 – Szorgalmi időszakban diák mise orgonával kísért népénekekkel, gyerekeknek szóló interaktív prédikációval.
A szentmisét bemutatja: Bakos Zsolt káplán atya

11.00 – Nagymise orgonával kísért népénekekkel. A szentmisét bemutatja: Forgács Alajos plébános atya

18.00 – Esti mise orgonával kísért népénekekkel. A szentmisét bemutatja: Bakos Zsolt káplán atya

Májusban hétköznap az esti mise, vasárnap a 11 órai mise után lorettoi litániát mondunk.

Minden hónap utolsó vasárnapján – a nyári hónapok kivételével – közreműködik a Szent Gellért Énekkar gitáros dalokkal.

Ünnepi miserend!

Szombaton

7.00 – Csendes mise
18.00 – Szentmise vasárnapok és kötelező ünnepek vigiliáján orgonával kísért népénekekkel

Köznapokon

7.00 – Csendes mise
17.00 – Mise orgonával kísért népénekekkel

Adventben a reggeli 7-es mise helyett, 6-kor roráté mise kezdődik.

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium hangversenyterme – “Piros Iskola”
(Bp., XI., Menyecske u. 2.)

Vasárnap és ünnepnapokon

8.00 – Szentmise orgonával kísért népénekekkel.
A szentmisét bemutatják: Forgács Alajos plébános atya és Bakos Zsolt káplán atya felváltva.

A hétköznapi esti szentmisék a plébánia facebook oldalán online követhetők.

A változásokat a szentmisék végén a hirdetésekben és a honlapunkon előre jelezzük.

Szentmisén való részvétel